Eurocontinent

(0312) 66-05-13

Ви знаходитесь: Головна Послуги Розмитнення автомобіля

ЄВРО КОНТИНЕНТ надає послуги з пошуку, купівлі, розмитнення автомобілів з ??Європи.Автомобілі з Європи

Останнім часом популярність купівлі авто в Європі все більше зростає. Це пов’язано, в першу чергу, з якістю умов експлуатації таких транспортних засобів, а саме з високою якістю доріг, першокласним пальним, систематичним обслуговуванням в сервісних центрах європейського рівня. Все це, безпосередньо, впливає на стан авто. По-друге ціни на авто з Європи значно привабливіші ніж в межах нашої країни.

Детальніше...
 
Пошук авто за кордоном

Нижче наведений перелік посилань на найвідоміші зарубіжні сайти, де можна зосередитися на пошуку авто самостійно:

www.autoscout24.com

www.mobile.de

Детальніше...
 
Оформлення спецтехніки

Якщо Ви власник с/г бізнесу, будівельного бізнесу чи займаєтесь діяльністю, яка потребує іноземну спеціальну техніку, ТОВ «ЄВРО КОНТИНЕНТ» надає послуги з митного оформлення такої техніки.

Крім митного оформлення наше товариство займається оформленням повного переліку дозвільних документів для даної спеціальної техніки.

Детальніше...
 
VIP інтер'єр салону автомобіля

ТОВ «ЄВРО КОНТИНЕНТ» являється єдиним офіційним представником в Україні німецької компанії «KLASSEN», що спеціалізується на розробці VIP інтер’єрів салонів автомобілів. Дана компанія розробляє дизайн салонів автомобілів різних моделей та втілює їх в життя для бізнес-еліти та перших осіб різних країн. Ви маєте можливість самі обрати кольорову гаму салону, матеріал, тип та колір підсвічування та інші параметри, аксесуари та об'єкти інтер'єру.


Більше ФОТО >>>