Eurocontinent

(0312) 66-05-13

Ви знаходитесь: Головна Послуги
Послуги
Митний склад
Послуги - Митно-брокерські послуги

Наше товариство надає послуги по розміщенню товарів на митному складі відкритого типу (митний ліцензійний склад – згідно редакції попереднього митного кодексу). Тобто будь-яке підприємство може скористуватися даною послугою. Крім того можуть розміщуватися товари різноманітного типу окрім тих, що заборонені до ввезення, вивезення чи транзиту через територію України, живих тварин, гуманітарної допомоги, та товарів строк придатності яких для споживання або використання яких закінчився. Склад відповідає найвищим стандартам, обладнаний сучасною системою охорони, протипожежною системою та системою відеонагляду, тому ви можете бути спокійними за схоронність вашого вантажу.

Чим вигідне розміщення товарів на митному складі? Перш за все ваше підприємство може розмістити нерозмитнений вантаж на складі при чому такий вантаж звільняється від фактичного обкладання митними платежами та звільняється від нетарифного регулювання. Далі можна розмитнювати на всю партію товару, а лише її частини по мірі потреб чи по мірі наявності коштів. Частина не розмитненого товару буде зберігатися на складі під митним контролем.

Товар може зберігатися протягом 1095 днів, обмеження лише стосуються підакцизних товарів, вони можуть перебувати в режимі митного складу не більше 365 днів.

Паралельно з наданням послуг по розміщенню товарів на митному складі ми надаємо повний перелік складських послуг: навантаження, розвантаження, формування партій, палетування. Для цього у нас наявна різноманітна складська техніка.

 

 
Митна очистка експортних, імпортних, транзитних товарів
Послуги - Митно-брокерські послуги

Своєчасне і правильне митне оформлення Ваших вантажів має не менше значення для міжнародного перевезення, ніж саме транспортування. Наші експерти розбираються у всіх тонкощах міжнародного та національного митного законодавства та здійснять оформлення та митну очистку Ваших вантажів швидко і професійно. Досвідчені митні брокери нашої компанії обслужать Вас в митницях Закарпаття, а митні брокери наших партнерів допоможуть Вам в будь-якій країні світу. Наші послуги в області митного оформлення і очищення включають в себе:

Детальніше...
 
Визначення митної вартості, нарахування та оптимізація митних платежів
Послуги - Митно-брокерські послуги

Для законної мінімізації митних платежів шляхом ґрунтовного аналізу, оцінки, аргументації, наша компанія пропонує Вам послуги митного брокера в таких напрямках:

- Попереднє нарахування податків та мита, які стягуються при експортно-імпортних операціях;

- Можливість одержати преференційне безмитне оформлення товарів як внесок до статутного фонду підприємства;

- Допомогу в одержанні офіційних документів та рішень від експертних установ та митних органів стосовно визначення країни походження та правильності класифікації товару;

- Консультації при визначенні митної вартості, коду товару за УКТ ЗЕД за самим низькими законними ставками, застосуванні правильної ставки мита, можливості використання пільгової чи преференційної ставки, спеціальних видів мита, безмитного ввезення, Узагальненої системи преференцій (GSP) та інші консультації даної тематики.

Детальніше...
 
Одержання номеру EORI.
Послуги - Митно-брокерські послуги

З 1 липня 2010 року всі суб'єкти економічної діяльності з будь-якої країни СНГ, включи і Україну, які приймають участь в митних оформленнях на території країн ЄС, обов’язково реєструються в системі реєстрації та ідентифікації економічних операторів EORI (Economic Operator's Registration and Indentification) для отримання ідентифікаційного коду EORI (EORI code). Код використовується у ході проведення всіх економічних операцій та при виконанні митних оформлень на території ЄС. EORI необхідно зазначати у відповідних графах митних декларацій та у книжці МДП при виконанні замовлень на міжнародні вантажні перевезення, також в електронному повідомленні TIR EPD, при подачі в систему NCTS. Відсутність коду EORI робить не можливим в’їзд на митну територію ЄС.
Наші фахівці оперативно допоможуть скласти необхідний пакет документів та одержати номер EORI (EORI number).

 

 
Виготовлення всіх необхідних митних документів
Послуги - Митно-брокерські послуги

Перелік документів та відомостей, необхідних для здійснення митного контролю, і порядок їх подання визначаються Кабінетом Міністрів України. Як правило, такі переліки містяться в Типових технологічних схемах пропуску через державний кордон України автомобільних, водних, залізничних та повітряних транспортних засобів перевізників.

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 2

Каталог сайтов «ua24.biz» Украина онлайн