Eurocontinent

(0312) 66-05-13

Ви знаходитесь: Головна Інформація Новини На кордоні з Польщею митники виявили цілий арсенал зброї
На кордоні з Польщею митники виявили цілий арсенал зброї

У пункті пропуску «Краковець – Корчова» (Львівська обл.) співробітники Міністерства доходів і зборів виявили у легковому автомобілі цілий арсенал зброї.

Громадянин України, який повертався з Польщі додому, на кордоні обрав смугу «зелений коридор». Професійна інтуїція митників «спрацювала» на нервову поведінку водія — це могло означати, що у транспортному засобі є товари, приховані від митного контролю.

Автомобіль був виведений у бокс поглибленого огляду. Там, демонтувавши задні сидіння автівки, спільна оглядова група митників та прикордонників виявила схованку (заввишки 6 см, шириною 32 см, довжиною 40 см), в якій містилися 11 пістолетів різних марок, серед яких «WALTHER», «BALISTER-MOLINA», «GLOCK» та інші, а також 10 нижніх пістолетних рам; 20 обойм для пістолетів різних видів; магазин до пістолета «МАУЗЕР»; 4 пластикові шомполи для пістолетів, пластмасові вироби для заряджання – розряджання обойми, 5 комплектів для технічного обслуговування пістолетів з запасними частинами, 6 футлярів для зберігання пістолетів, інструкції з використання пістолетів, мішені для пострілів.

Усі ці предмети було передано на експертизу.

 

 

Каталог сайтов «ua24.biz» Украина онлайн