Eurocontinent

(0312) 66-05-13

Ви знаходитесь: Головна МИТНИЙ СКЛАД
Митний склад

Наше товариство надає послуги по розміщенню товарів на митному складі відкритого типу (митний ліцензійний склад – згідно редакції попереднього митного кодексу). Тобто будь-яке підприємство може скористуватися даною послугою. Крім того можуть розміщуватися товари різноманітного типу окрім тих, що заборонені до ввезення, вивезення чи транзиту через територію України, живих тварин, гуманітарної допомоги, та товарів строк придатності яких для споживання або використання яких закінчився. Склад відповідає найвищим стандартам, обладнаний сучасною системою охорони, протипожежною системою та системою відеонагляду, тому ви можете бути спокійними за схоронність вашого вантажу.

Чим вигідне розміщення товарів на митному складі? Перш за все ваше підприємство може розмістити нерозмитнений вантаж на складі при чому такий вантаж звільняється від фактичного обкладання митними платежами та звільняється від нетарифного регулювання. Далі можна розмитнювати на всю партію товару, а лише її частини по мірі потреб чи по мірі наявності коштів. Частина не розмитненого товару буде зберігатися на складі під митним контролем.

Товар може зберігатися протягом 1095 днів, обмеження лише стосуються підакцизних товарів, вони можуть перебувати в режимі митного складу не більше 365 днів.

Паралельно з наданням послуг по розміщенню товарів на митному складі ми надаємо повний перелік складських послуг: навантаження, розвантаження, формування партій, палетування. Для цього у нас наявна різноманітна складська техніка.

 

 

Каталог сайтов «ua24.biz» Украина онлайн