Eurocontinent

(0312) 66-05-13

Ви знаходитесь: Головна Автомобілі з Європи
Автомобілі з Європи

Останнім часом популярність купівлі авто в Європі все більше зростає. Це пов’язано, в першу чергу, з якістю умов експлуатації таких транспортних засобів, а саме з високою якістю доріг, першокласним пальним, систематичним обслуговуванням в сервісних центрах європейського рівня. Все це, безпосередньо, впливає на стан авто. По-друге ціни на авто з Європи значно привабливіші ніж в межах нашої країни.

Одним із основних напрямків діяльності ТОВ «ЄВРО КОНТИНЕНТ» є послуги пов'язаний із пошуком, купівлею, доставкою, митним оформленням (розмитнення автомобіля) та реєстрацією в органах МРЕВ ДАІ транспортного засобу пригнаного із-за кордону. Тобто ми організовуємо та контролюємо кожен етап, від пошуку автомобіля до його реєстрації. Ми розробили механізм по оптимізації витрат та часу на кожному із вищезазначених кроків. Це дає Вам змогу швидко та без проблем насолоджуватися їздою на розмитненном авто європейської якості, який куплено за нижчою ціною ніж можна придбати в Україні.
Вам лише потрібно зв’язатися з нами та надати інформацію про параметри автомобіля, який би Ви хотіли купити за межами нашої країни, все інше зробимо ми.
Наші переваги при розмитненні авто
- Визначення точної суми платежів (мито, акциз, ПДВ);
- Можливість розмитнення автомобіля через фірму (виписка довідки-рахунок);
- Проведення сертифікації транспортних засобів у відповідних органах;
- Реєстрація автомобіля в органах МРЕВ ДАІ;- Співпраця як з фізичними особами, так і з організаціями;
- Купівля транспортних засобів різних типів (легкові, вантажні, причепи, мотоцикли, авіатранспорт, спецтехніка);
- Діяльність без посередників;
- Діюча система оптимізації витрат та часу;
- Досвідченні фахівці.

 

 

Каталог сайтов «ua24.biz» Украина онлайн